tvenkiniu-prieziuros-priemone-pries-dumblius-earthtec-ekologiskas-ir-saugus-dumbliu-naikinimas

Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas

„EarthTec®“ yra pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas, sukurtas kovoti su dumblių žydėjimu ir vešėjimu, naudojamas ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose, fontanuose ir kitose vandens sistemose.

„EarthTec®“ yra patvirtintas, patikimas ir saugus aplinkai skystos vario formos vandens priežiūros produktas, užregistruotas JAV aplinkos apsaugos agentūros US EPA kaip algicidas ir baktericidas ir sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas.

Dumblių naikinimas ežeruose, tvenkiniuose ir fontanuose

Aktyvus „EarthTec®“ ingredientas yra biologiškai aktyvi vario jonų (Cu++) forma. „EarthTec®“ turi unikalų hidrotropą, kuris padeda sudaryti didesnę šių jonų koncentraciją, keičiantis vandens sąlygoms.

Skirtingai nei kiti vario sulfato pagrindo vandens valymo produktai, kuriuos galima rasti šiandienos rinkoje, varis, esantis „EarthTec®“, yra ištirpintas ir, kas yra svarbiausia, vario jonų paskleidimas yra kontroliuojamas biologinio poreikio, o ne vandens sąlygų.

Tai leidžia Jums lengvai prižiūrėti savo tvenkinius ar fontanus ir neleidžia prasidėti dumblių suvešėjimo protrūkiams. Varis neatsiskirs nuo tirpalo, jis išliks pilnai ištirpęs neribotą laiko tarpą, visa tai sąlygoja, jog bus užtikrinama ilgalaikė kontrolė prieš dumblių atsiradimą, išvengiant pernelyg intensyvios priežiūros.

„EarthTec®“ produkto palyginimas su panašiais produktais, pateikiamais nuosėdų teste

tvenkiniu-prieziuros-priemone-pries-dumblius-earthtec-ekologiskas-ir-saugus-dumbliu-naikinimas2

Dėmesio: Abiejuose tirpaluose yra vienodas kiekis vario. Vario testai buvo atlikti panaudojant DR-3000 Spektometrą.

Unikalios „EarthTec®“ savybės sudaro galimybes produktui tolygiai pasiskirstyti vandenyje be purškimo, maišymo ar plakimo. „EarthTec®“ yra netoksiškas žmonėms ir žuvims, kuomet yra naudojamas taip, kaip yra nurodyta rekomendacijose.

„EarthTec®“ greitai ir tolygiai pasklis po vandens paviršių į kurį jis bus įpiltas. Ežero ir tvenkinio vanduo gali būti naudojamas iš karto po atlikto vandens valymo be žalos augalams ir žolei.

„EarthTec®“, kaip ir kitus tvenkinių priežiūros produktus galite įsigyti el.parduotuvėje vytautasn7.sg-host.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.